SPOTKANIA AUTORSKIE

ROK SZKOLNY 2018/2019

05.11.2018r.

Uczniowie klas II wzięli udział w spotkaniu z autorką lektury szkolnej pt."Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)". Justyna Bednarek, opowiedziała dzieciom jak powstaje książka i opowiedziała o swojej twórczości.

08.10.2018r.

Uczniowie klas IVa, IVc i IVd spotkali się z autorem książek dla dzieci i młodzieży, Pawłem Beręsewiczem.

Książki autora dostęne w naszej bibliotece:

15.10.2018r.

Uczniowie klas III uczestniczyli w spotkaniu autorskim z Joanną Olech.

Książki autorki dostęne w naszej bibliotece:

ROK SZKOLNY 2017/2018

18.12.2017r.

Uczniowie klas IV i V uczestniczyli w spotkaniu autorskim zorganizowanym w Wypożyczalni dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci nr 140. Bohaterem spotkania był pan Marcin Kozioł, który opowiadał o swoich książkach z serii "Detektywi na kółkach".

27.02.2018r.

Uczniowie klas III wzięli udział w "Skarpetowym spotkaniu". Autorka lektury szkolnej pt."Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)", Justyna Bednarek, opowiedziała dzieciom jak powstaje książka. W drugiej części spotkania uczniowie uczestniczyli w zajęciach plastycznych i tworzyli skarpetkowe maskotki.

06.03.2018r.

Uczniowie klas IV spotkali się z autorem książek dla dzieci i młodzieży, Pawłem Beręsewiczem. Pisarz zaprezentował swoją twórczość literacką i opowiedział o swoim wcześniejszym dorobku zawodowym.

Książki autora dostęne w naszej bibliotece:

06.03.2018r.

Uczniowie z klas Ia i Ic brali udział w spotkaniu z panem Przemysławem Wechterowiczem, który prezentowł książkę pt. "Czy ktoś widział zajączka".

09.04.2018r.

Uczniowie klas IV i V uczestniczyli w spotkaniu z panem Witoldem Lisowskim, który opowiedział im o swoich książkach i niezwykle ciekawym życiu.

W bibliotece szkolnej znajduje się książka z pamiątkowym wpisem i autografem autora.

23 i 24.04.2018r.

Uczniowie klas IV, V i VIa wzięli udział w spotkaniu z autorką dietetycznych kryminałów, panią Moniką Oworuszko. Autorka opowiedziała o sobie i zaprezentowała napisaną przez siebie serię książek pt. "Walenty i spółka". Cztery pierwsze części znajdują się w naszej bibliotece.