2018/2019

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6 grudnia zapraszamy wszystkich uczniów klas I i II uczęszczających do świetlicy szkolnej na spotkanie z Mikołajem, które odbędzie się w małej sali gimnastycznej.

klasy I godz. 12.00

klasy II ok. godz. 13.30

Dla uczniów z klas III i IV uczeszczających do świetlicy szkolnej spotkanie mikołajkowe odbędzie się o godz. 14.00 w budynku świetlicy zewnętrznej.

Szanowni Rodzice,

Dnia 24 pażdziernika o godzinie 10.50 odbędzie się

Uroczystość Pasowania na Świetlika.

Prosimy, aby w tym dniu dzieci były ubrane na galowo.

Szanowni Państwo!

Świetlica szkolna zaprasza uczniów klas pierwszych na cykl 4 spotkań zajęć ceramicznych prowadzonych przez pracownika Stowarzyszenia Amfora.

Zajęcia odbywać się będą we wtorki co dwa tygodnie począwszy od 18 września.

Terminy kolejnych spotkań 2.10, 16.10, 30.10

Zajęcia są bezpłatne !

Przewidywane godziny zajęć:

12.45 – 13.45   Grupa I

13.45 – 14.45   Grupa II

Warunkiem przyjęcia na zajęcia jest wypełnienie karty zgłoszenia.

Zapisy prowadzą wychowawcy świetlicy w sali 94.

Ilość miejsc jest ograniczona (2 grupy po 20 uczniów).

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.